• customers
  • customers
  • customers

rreth neshZhejiang JOCKY MAKINERIA TEKNOLOGJIA CO, LTD.

Ne jemi furnizues profesionistë të pajisjeve për trajtimin e materialeve.

Mëso më shumë

produkte me veçori

Më shumë

SHËRBIMET E FAKTUARA

30 VJET NË BIZNES IMPORTI-EKSPORT

Zhejiang JOCKY MAKINERIA TEKNOLOGJIA CO, LTD.

Produktet JUKILIFT përdoren gjerësisht në të gjithë botën dhe u ofrojnë njerëzve shumë lehtësi.​Ne jemi një prodhues dhe furnizues profesional i pajisjeve për trajtimin e materialeve. Ofroni zgjidhje të personalizuara nga njësia më e vogël e pavarur deri te instalimi më i madh në internet dhe ofroni konsultime inxhinierike të proceseve për procese komplekse. Koncepti qendror ofron shërbime të para-shitjes dhe pas shitjes me cilësi të lartë, perfekte, pjesë falas dhe mësimdhënie video, dhe krijon një rrjet global shërbimi. Përdoret në ushqim, prodhim, rroba, letër, kimike, bujqësi, ndërtim, transport dhe industri të tjera. Produktet mund të zgjedhin paketimin e filmit ose pa paketim. Periudha e garancisë është 2 vjet, dhe mbështeten T/T, L/C, D/P, D/A dhe metoda të tjera pagese.
Mëso më shumë